Digico D1 Live

D1 Live nabízí simultánní zpracování 96 kanálů, ale v extrémně kompaktním formátu rámu a lze jej rozšířit až na 160 kanálů v libovolné kombinaci mono/stereo s plným přístupem na 224 vstupů a 224 výstupů.

Pracovní plocha obsahuje 25 motorizovaných faderů ve dvou vstupních sekcí, každý s vlastním dotykovým displejem, 8 faderů a šesti uživatelsky definovatelnými bankami. Sekce Master má také osm faderů plus Master, dotykovou obrazovku, až 12 uživatelsky definovatelných bank a osm uživatelsky definovatelných tlačítek Macro.

D1 Live se softwarem V4 sdílí vybavení s až 160 kanály. Na vstupech je k dispozici zpoždění, filtry Hi a Low, 4 plně parametrickými EQ a řízení dynamiky s postraním filtrem. Konzola je vybavena kompletním systém digitálních efektů, 32 řídících skupin IPC a 24 VCA. 40 výstupních sběrnic lze využít až pro 36 mono/stereo auxů nebo až 36 mono/stereo/LCR(S)/5.1 surroundových sběrnic, každý s omezovačem a bodem vložení. Také poskytuje uživatelsky konfigurovatelný matrix 38x8 se všemi vloženými body.

Modul D1 je standardně vybaven 4 porty MADI, které umožňují připojení k libovolným dostupným I/O stojanům z DiGiCo. Díky tomu poskytuje přístup až 224 vstupů a 224 výstupů.